Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Бардачов Юрій Миколайович

БІОГРАФІЯ

Народився 16 березня 1948 року в місті Херсоні.
В 1966 році закінчив СШ № 20 із золотою медаллю.
З 1966 року по 1971 рік навчався в Харківському інституті радіоелектроніки, який закінчив з відзнакою.
З липня 1971 р. по липень 1973 р. проходив службу в лавах Радянської армії.
Свою трудову діяльність розпочав з жовтня 1973 р. в Херсонському філіалі Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова інженером кафедри автоматизації виробничих процесів,
а в квітні 1974 року перейшов на посаду асистента вказаної кафедри.
З грудня 1976 року по березень 1980 року навчався в денній аспірантурі при Ленінградському інституті текстильної і легкої промисловості ім. С.М. Кірова, після закінчення якої продовжував роботу в Херсонському філіалі ОТІХП ім. М.В. Ломоносова.
У 1980 році Херсонській філіал перейменовано в Херсонський індустріальний інститут.
В 1980 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступня кандидата технічних наук.
В 1983 році присуджено вчене звання доцента.
З 1993 року - завідувач кафедри вищої математики.
В 1993 році захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук.
В 1997 році присуджено вчене звання професора.
Бардачов Ю.М. автор 150 наукових робіт, у тому числі 5-ти книг. Має значний досвід у навчально-методичній і науково-дослідницькій роботі: приймав участь у більш ніж 20-ти міжнародних науково-технічних конференціях.
Основний напрямок наукової діяльності пов'язаний з розробкою математичного, алгоритмічного, програмного, інформаційного забезпечення комп'ютерних і автоматизованих систем. Практичне застосування теоретичних положень здійснено в галузі тепломасообміну в багаступневих, гетерогенних системах: рідина - тверде тіло.
На посаду ректора Бардачов Ю.М. обраний колективом вузу і призначений Міністром освіти 20 березня 1996 року.
За час його роботи на посаді ректора інститут отримав статус Державного технічного університету. Найбільш вагоме досягнення університету і особисто ректора за цей час є розширення сфери діяльності університету шляхом створення міжуніверситетських факультетів з Харківським автодорожнім технічним університетом. Київською академією зовнішньої торгівлі. Одеським університетом і т.п., що дозволяє здійснювати підготовку фахівців з широкого кола спеціальностей для задоволення потреб регіону. Збільшено ліцензійний обсяг традиційних для вузів спеціальностей, а також ліцензовано нові спеціальності. Проведена реорганізація структури університету. Створено у складі університету навчально-науково-консультаційні центри в містах: Феодосії, Генічеську, Н. Каховці, Перекопську, Києві, Чернігові та в інших містах з метою підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців. Встановлено ділові контакти з зарубіжними вузами та фірмами. В університеті регулярно проводяться міжнародні та всеукраїнські науково-технічні конференції.
Під керівництвом Бардачова Ю.М. університет одержав динамічний розвиток. За період керівництва університетом 5 професорів за досягнення в науково-виховній роботі нагороджені знаком "Відмінник освіти" і 5 викладачів Грамотами Міністерства освіти України. Бардачов Ю.Н. є академіком галузевих академій, членом експертної ради Державної акредитаційної комісії з ліцензування і акредитації експертної ради Вищої Атестаційної комісії України. За досягнення в навчально-виховній роботі нагороджений знаком "Відмінник освіти України", Указом президента України присвоєне почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України".


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»